Událost

1.poločas

K druhému zápasu středočeského krajského přeboru jsme nastoupili proti FK Dobrovice. Soupeř, který ještě nedávno hrál třetí ligu a s ambicemi postoupit o patro výš.

Několik zranění stále sužuje naše mužstvo ale podařilo se přivést na přestup Petra Štycha, který léta hrál divizní soutěže za Hořovicko a Mýto. 

Do utkání jsme vstoupili výborně. I když se hosté možná snažili kontrolovat hru, naše akce byli velmi nebezpečné. V 10-té minutě se po centru Miziho dostal k hlavičce Mojdy. Trefil přesně pod břevno, ale brankář hostí byl proti a míč dokázal vyrazit. Náše hra postupem času byla méně nebezpečná a tak i hosté se občas osmělili a snažili se ohrozit Altyho v bráně. Více méně vyprodukovali pouze pár střel, které nebyli nepezpečné.

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 25

Obránci

Marek Hlavatý
Marek Hlavatý
č. 8
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Filip Mizera
Filip Mizera
č. 5

Záložníci

Martin Fábera
Martin Fábera
č. 23
Petr Štych
Petr Štych
č. 16
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

Za všech okolností by získaný byl úspěch. Naše hra trochu vázla, až příliš mnoho nepřesných přihrávek brzdilo naši snahu. Hosté nás začali tlačit. Kaufy i Vaňous stíhali zastavovat průnikové připravky. Začali se však ozývat staré šrámy a tak Komín a nebo i Mára museli bojovat i přes bolest. Do 70´ se vše dařilo, pak bohužel přišel přetažený centr a volný hráč umístil svou střelu do branky. Prohrávali jsme 0:1. Hru jsme musili otevřit a málem jsme byli hned potrestáni v 73´ nás Alty podržel a dal nám naději do konce zápasu. Bohužel se nám nepodařilo vyprodukovat silnější tlak a tak jsme se museli smířít, že i tento zápas prohrajeme.

Výrazné zlepšení bylo znát na naší hře a příští kolo, které hrajeme s Č.Brodem "B", bude již velmi důležité a bude potřeba přivést body.