Událost

1.poločas

Další solidní výkon jsme chtěli předvést v utkání proti Katovicím. Na začátku soutěže by se nám soupeř možná smál, ale teď přijížděli s respektem. Výhrou by jsme se totiž dotsali před ně na druhou příčku divize. Na zápas se sešlo 320 fanoušků. Společně s naším výborným fanklubem vytvořili i hosté pěknou kulisu. 

Utkání začalo opatrně na obou stranách. Hra se odehrávali zejména ve středu pole. Žádný z týmu nedokázal překvapit obranu soupeře. Ve 26´ se po pěkném pasu dostal za obranu Voky st. Zakončil nad branku. Od tohoto momentu jsme však začali soupeře přehrávat. Následovala obrovská šance Vojty. To když rozehraný roh poslal zpět do vápna Kaufi. Našel Žéňu, ten připravil míč na Vojtu ale zakončení trefilo pouze břevno. Hosté se dokázali dostat k zakončení až ke konci poločasu. Střela z hranice pokutového území však šla nad branku Altyho svatyně.

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 24

Obránci

Daniel Klimeš
Daniel Klimeš
č. 5
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Petr Ženíšek
Petr Ženíšek
č. 16
Ondřej Lang
Ondřej Lang
č. 9

Záložníci

Tomáš Srp
Tomáš Srp
č. 13
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 15
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 10

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 12
Vojtěch Zítek
Vojtěch Zítek
č. 8

2.poločas

Do druhé půle nastoupily oba celky beze změn. A herní projev také zůstal nezměněn. Hráli jsme aktivně a hosté se snažili hru zjednodušit a uchylovali se k dlouhým nákopům. Naše aktivita přinesla ovoce. Nejprve se do slibné pozice dostal opět Voky st. ale ještě neproměnil. Poté zakončoval Karlos ale byl zblokován. Ujal se až rohový kop. Po centru si odražený balón našel Voky st. a tentokrát už nezaváhal. Zaslouženě jsem se dostali v 72´ do vedení. Hosté ihned reagovali a přeskupili obranu a začali se tlačit do útoku. Dlouho však byli bezzubý. Až v 88´ se po standartní situaci dostatli jako první k odraženému míču a dotlačili jej do branky. Přiklonit výhru ještě na naší stranu mohl v zamotném závěru ještě Mizi ale míč se od něj pouze odrazil mimo branku.

Cenný bod proti nelehkému soupeři se počítá, avšak podle průběhu zápasu se dalo získat víc. Nicméně jsme potvrdili dobrou formu a udrželi neporazitelnost.

V další kole zavítáme na Doubravku. Zápas se hraje již v pátek 7.4. v 16:30