Událost

1. poločas

Po náročném týdnu, kdy jsem podlehli druholigovému Ústní jsem nstoupili proti FK Dobrovici. Velmi silný tým s ambicemi na nejvyšší příčky středočeského krajského přeboru.

Úvod utkání byl opatrný z obou stran. Hosté měli přeci jen na vrh a občas nás přitlačili k našemu vápnu. První gólovku jsme měli my. Bežík prostrčil na Břízku a ten vyslal do sóla Dana. Tomu včas padl pod nohy brankář, k míči se dostal Mojdy ale trefil pouze břevno. Hosté bohužel odpověděli brankou. Pokutový kop proměnili a museli jsme dotahovat. Druhou těžkou ránu jsme dostali ještě před koncem prvního poločasu. Průnik z levé strany jsme vůbec nezachytili a útočící hráč neměl problém dopravit míč do odkryté branky.

 

 

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 25

Obránci

Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Tomáš Kekstein
Tomáš Kekstein
č. 6

Záložníci

Tomáš Březina
Tomáš Březina
č. 17
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 21

Útočníci

Daniel Nový
Daniel Nový
č. 12
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

Vstup do druhého poločasu vypadal nadějně, ale naděje trvala pouze krátce. Ze standartní situace, po sérii odrazů, skončíl míč na Atlym. Od této chvíle jsme již neměli co ztratit. Naše hra se zlepšila a opět jsme začali být nebezpeční. Po sérii rohů se kopala penalta. Půža proměnil a korigoval stav. O několi minut později Bežík našel Mojdyho ve vápně, ten se nemýlil. Skóre bylo najdou opět hratelné. Další příležitost měl Komín a Váňa ale hlavičky skončili mimo. Trn z paty vytáhl hostům nádherný gól do pravé šibenice. Hosté odskočili opět na rozdíl dvou branek. Závěrečný tlak a otevření obrany, hosté ještě potrestali. Na domácím hřišti jsme tak dostali nepopulárního bůra a čéká nás spoustu práce k návratu na vítěznou vlnu.