Událost

1.poločas

Vloženým kolem jsme pokračovali v sérii rychle po sobě jdoucích zápasů. Tentokrát jsme hostili Poděbrady. Mužstvo se stejným bodovým ziskem a tak se hrálo o vylepšení naší pozice v tabulce. 

Dobrý vstup do utkání jsme dokázali zužitkovat hned v 5-té minutě. Kosa se vřítil do otevřené obrany, předal míč Půžovi. Mojdy si křikl o přihrávku a dostal ji. Pak již nebyl problém dopravit míč do odkryté branky. Mojdyho trefa nás uklidnila a pokračovali jsme v dobrém kombinačním výkonu. V další akci se do úniku dostal Voky. Jeho střela na zadní týč skončila v síti a vedli jsme již o dvě branky. Voky tak potvrdil svojí dobrou formu.Trochu nás vedení uspalo a hosté se dostali do dvou velkých příležitostí. U obou nás zachránila branková konstrukce. 

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 25

Obránci

Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Jan Šubert
Jan Šubert
č. 9

Záložníci

Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Petr Štych
Petr Štych
č. 16
Marek Hlavatý
Marek Hlavatý
č. 8

Útočníci

Tomáš Srp
Tomáš Srp
č. 13
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

První poločas jsem nakonec přečkali bez obdržené branky a to nám vyhovovalo. Dostali jsme se do herní pohody a mohli přidat další branky. Hned z kraje druhé půle se před brankářem ocitl Kosa ale nedal. Hosté se snažili o útočné výpady, ale nedokázali přejít přes výbornou obranu. Mára nemylosrdně zastavoval všechny akce skluzem a Kaufy, Vaňous a Šuba většinou vše zahráli s přehledem. V 66´ se dostal k zakončení Štychy ale trefil pouze spojnici. 10 minut před koncel přišla zasloužená odměna. Šuba roztančil protihráče u lajny a vybojoval autové vhazování. Z něho se míč dotal k Mojdymu a ten dal definitivně zapomenut na svojí sérii bez vstřelené branky. Voky se o chvilku později uvolnil po levé straně a našel opět Mojdyho, jeho střela do odkryté části branky byla zblokována na roh. Hosté v jediné příležitosti přestřelili z hranice velkého vápna. Z následné akce se dostal k zakončení Pety. Závěr utkání se již dohrál v poklidu.

Připsali jsme další zasloužené 3 body a potvrdili zlepšující se formu. V další kole na nás čeká Kosoř. Zápas sehrajeme v sobotu doma od 10:30.