Vloženým kolem jsme pokračovali v sérii rychle po sobě jdoucích zápasů. Tentokrát jsme hostili Poděbrady. Mužstvo se stejným bodovým ziskem a tak se hrálo o vylepšení naší pozice v tabulce.

Dobrý vstup do utkání jsme dokázali zužitkovat hned v 5-té minutě. Kosa se vřítil do otevřené obrany, předal míč Půžovi. Mojdy si křikl o přihrávku a dostal ji. Pak již nebyl problém dopravit míč do odkryté branky. Mojdyho trefa nás uklidnila a pokračovali jsme v dobrém kombinačním výkonu. V další akci se do úniku dostal Voky. Jeho střela na zadní týč skončila v síti a vedli jsme již o dvě branky. Voky tak potvrdil svojí dobrou formu.Trochu nás vedení uspalo a hosté se dostali do dvou velkých příležitostí. U obou nás zachránila branková konstrukce.

Lukáš Altman

Tomáš Srp

První poločas jsem nakonec přečkali bez obdržené branky a to nám vyhovovalo. Dostali jsme se do herní pohody a mohli přidat další branky. Hned z kraje druhé půle se před brankářem ocitl Kosa ale nedal. Hosté se snažili o útočné výpady, ale nedokázali přejít přes výbornou obranu. Mára nemylosrdně zastavoval všechny akce skluzem a Kaufy, Vaňous a Šuba většinou vše zahráli s přehledem. V 66´ se dostal k zakončení Štychy ale trefil pouze spojnici. 10 minut před koncel přišla zasloužená odměna. Šuba roztančil protihráče u lajny a vybojoval autové vhazování. Z něho se míč dotal k Mojdymu a ten dal definitivně zapomenut na svojí sérii bez vstřelené branky. Voky se o chvilku později uvolnil po levé straně a našel opět Mojdyho, jeho střela do odkryté části branky byla zblokována na roh. Hosté v jediné příležitosti přestřelili z hranice velkého vápna. Z následné akce se dostal k zakončení Pety. Závěr utkání se již dohrál v poklidu.

Připsali jsme další zasloužené 3 body a potvrdili zlepšující se formu. V další kole na nás čeká Kosoř. Zápas sehrajeme v sobotu doma od 10:30.