Venkovní utkání v Hřebči s sebou nese obvykle vyhecovanou atmosféru. Žádná změna nenastala ani tentokrát a zápas nabídl mnoho zajímavých situací.

Parádní první poločas, kdy jsme měli hru pod kontrolou a smůlou bylo pouze neproměnění několika šancí. Půža nás sice poslal z trestného kopu do vedení ale i domácí měli nějaké šance a Hejci se musel činit. Domácí hráli agresivně, někdy až možná moc a nikdo by se nedivil kdyby hráli už v první poločase o 10-ti. Rozhodčí však neměl tolik odvahy. Do šaten jsem šli pouze s hubeným náskokem.

Tomáš Kekstein

Vyloženě jsme zaspali druhý poločas, soupeř nás začal dostávat pod tlak a vypracoval si i vyložené příležitosti. Nakonec jsme inkasovali hned dvakrát a zápas jsme prohráli.

Nepovedlo se nám navázat na předešlé úspěchy. Několik vynucených změn v sestavě se malinko podepsalo na sehranosti. I když Koky, který naskočil po dlouhé době, místo asi zraněneného Vaňouse, zahrál dobré utkání.