Událost

1.poločas

V minulém kole jsme soupeře přestříleli. V další kole na nás čekal soupeř s kvalitnější obranou ale bilancí podoubnou té naší. Solidní počet diváků se přišel podívat na náš zápas ve slunečném počasí. 

Zápas jsme rozehráli v ospalém tempu. Soupeř nás ihned napadal a dokázal si vypracovat územní převahu. Naše hra vázla a pokusy o dlouhé míče končili po většinou neúspěchem. V první příležitosti se ocitli hosté. Po průniku se dostali až před Altyho ale ten nás podržel. Situace se opakovala i o několik minut později. Střelu ze strany jsme ještě dokázali zablokovat. Na dorážku už byl Alty sám a předvedl skvělý zákrok, kdy zády ke střelci dokázal míč zablokovat. Naše odpověď přišla až na konci prvního poločasu. Mojdy se dostal do vápna našel Štychyho ale ten již neměl možnost zakončit.

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 25

Obránci

Marek Hlavatý
Marek Hlavatý
č. 8
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18

Záložníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Petr Štych
Petr Štych
č. 16

Útočníci

Jakub Lukavský
Jakub Lukavský
č. 17
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

Druhý poločas jsem začali více obezřetně a aby jsme si práci ulehčili, přidali jsem i branku. Mára douhým nákopem našel Kubánce a ten se hnal sám na brankáře. Střelou na zadní tyč nás poslal do vedení. Dál jsme byli aktivní. Půža vybojoval standartní situaci, ze které bohužel nic nebylo. V 53´ se hosté dostali do rychlého protiútoku. Nestihli jsme se zformovat a hosté toho využili a srovnali stav zápasu. Více ze hry jsme měli stalé více my. Nedařilo se nám však dostat se do vážnějších příležitostí. Bežík se snažil a průnik, Mojdy se dostavál k zakončení z úhlu. Půža zakončoval ze strany do brankáře. Rohové kopy také nic nepřinesly. Utkání dospělo do poslení minuty a v ní se k slabému zakončení dostali hosté. 

Bojovné a kvalitní utkání skončilo nerozhodně. Obě mužstva byli spokojeni s bodem i předvedenou hrou. K dalšímu venkovnímu utkání zajíždíme do Hřebče, kde se pokusíme prodloužit sérii neporazitelnosti.