Událost

1.poločas

Utkání v Lysé nad Labem nás čekalo v dalším kole. Soupeř, který když má den dokáže být nepříjemný a tak jsme přistoupili k utkání s respektem ale zároveň s vědomím, že my bychom měli být vítězové.

Sebevědomí získané z posledních zápasu jsem přenesli i do úvodu zápasu. Domácí neměli příliš balón na svých kopačkách. Naše akce bohužel nekončili zakončením ale stále jsem byli lepší v herním projevu. Od 20´ začali přicházet i větší příležitosti. Několik slibných standartních situací a rohů ještě domácí obrana odvrátila. Jenže v 27´ nechala volný prostor Mojdymu a to neměli dělat. Mojdy napřáhl a umístil ránu přesně k levé tyči. Vstřelená branka na moment vypnula naši koncetraci a draze jsme za to zaplatili. Domácí hráč si naběhl na centr mezi stopery a hlavou srovnal. My však máme Mojdyho. Domácí mu nechali opět mnoho prostoru a Mojdy dokázal projít až do pokutového území a prostřelit brankáře. V samotném závěru první půle se Karlos prosmýkl kolem obránce a našel Komína. Tečovaná střela bohužel našla jen náruč golmána domácích. 

Sestava

Golman

David Hejcman
David Hejcman
č. 1

Obránci

Marek Hlavatý
Marek Hlavatý
č. 8
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Petr Štych
Petr Štych
č. 16

Záložníci

Adam Peták
Adam Peták
č. 21
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

Do druhé půle jsem vstoupili aktivně. Věděli jsme že domácí také umějí dát gól a tak bylo potřeba odskočit na rozdíl dvou branek. To se povedlo v 57´. Štychy nacentroval do vápna. Míč, vypadlí ze souboje, si našel Karlos a doklepl ho do branky. Zatím Hejci v brance neměl moc práce ale byl připraven když se domácí, z ojedinělé akce, dostali k zakončení. V 64´ to už bylo o tři branky. Ťukec z jednoho dotyku Štychy, Mojdy, Půža, Voky, Mojdy a míč už putoval do gólovky na Kubánce. Ten zamířil přesně a navázal na svoji trefu z minulého kola. V 67´ Mojdy zkompletoval hatrick po přihrávce Kubánce, zamířil techicky k tyči. Jediná čepice, která přiletěla na travník byla Mirnese, který takto slavil pátý gól. Krásna pasáž pokračovala i nadále. V 71´ byl faulován Karlos a k tresnému kopu se postavil Půža. Nedal brankáři šanci a debakl byl na světě. Domacím se ještě podařilo snížit. Střela prošla přes hradbu těl a Hejci jen o kousek nedosáhl. K dalšímu dramatu už se neschylovalo. Když už balón propadl, byl tam připravený Kaufy nebo Vaňous a zastavit brejk soupeře si vzal na starost Komín. Z vědomím náskoku naše akce už nebyly tak přímočaré a tak uktání dospělo až do závěru.

Deklasovali jsme dalšího soupeře přesvědčivým výkonem a odvážíme tři body. Domácí si musí na svoje první vítězství v letošní sezóně ještě počkat.