1.poločas

K prvnímu přátelskému utkání jsme si pozvali tradičního soupeře ze Sedlčan. Na utkání se přišlo podívat zhruba 150 diváků, kteří museli být určitě spokojeni. 

1.poločas začal svižně. Po nepřesném výkopu se k míči dostali hosté a hned první střelou v zápase se ujali vedení. Za nedlouho bylo ještě hůř, druhá střela a druhý gól v naší síti. To cele se odehrálo během úvodních 10-ti minut. Až poté jsme se dostali ke slovu také my. Kosa dostal pěknou kolmici a odrazem od tyče snížil na 2:1. Hosté byli většinu času aktivnější, ale nedostávali se do příležitostí. Většinou ztroskotali na Vaňousovi nebo Kaufim. Až po rohovém kopu se opět vlnila síť. Alty nedosáhl na oblouček a opět jsme prohrávali o dvě branky. Ještě do poločasu jsme dokázali snížit. Výborný Kosa se prosmýkl kolem obránce a ten jej hrubě fauloval. Z nařízené penalty se Mojdy nemýlil, i když zakončoval nadvakrát. 

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 25

Obránci

Tomáš Baštař
Tomáš Baštař
č. 7
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Jan Šubert
Jan Šubert
č. 9

Záložníci

Tomáš Srp
Tomáš Srp
č. 13
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Filip Mizera
Filip Mizera
č. 5

Útočníci

Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24
Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26

2.poločas

Do druhého poločasu hosté prostřídali. Naše sestava zůstala téměř stejná. Prozatím utkání hráno v poměrně vysokém tempu, pokračovalo i po změně stran. Hosté se snažili o vyšší presink, ale z toho jsme se dokázali dostávat a rozvíjet naše akce. Jednu z nich využil Karlos a srovnal stav utkání. Hosté držali míč a zamkli nás u našeho vápna. Spolu s docházejícími silami jsme začali hrát s hlubšího bloku. Avšak protiútoky byli smrtící. Po jednom s nich byl Karlos faulován a z nařízeného přímého kopu se prosadil Mojdy. Prvně v utkání jsme vedli. Bohužel tento stav jsme neudrželi až do konce. Po průniku přes naší pravou stranu následoval faul a pokutový kop. Ani hostující hráč se nemýlil a stav se srovnal. Do konce už zbývalo jen pár minut za zmínku už jen stojí pohotová střela Mojdyho po rohovém kopu. Brankář Sedlčan byl však připraven. 

Velmi líbivé utkání skončilo smírně. V rámci přípravy, moc dobrá prověrka.