1.kolo MOL cupu

Rozlosování dalšíjo ročníku MOLcupu nám přisoudilo soupeře z pražské metropole. 

FK Viktoria Žižkov

V roce 1925 se stal klub zakládajícím členem první profesionální ligy v republice. V počátcích patřil společně se Spartou a Slavii k tomu nejlepšímu v lize a v sezóně 1927/28 získává svůj první a zároveň i poslední titul mistra republiky. Po konci války a nástupu komunistické vlády nastává pro Viktorii období temna, které v letech 1951–1965 vyvrcholilo i násilnou změnou názvu. V tomto období se klub těžko dostává na vyšší pozice a po celou dobu působí pouze v nižších soutěžích. Zlom nastává po konci komunistické nadvlády a následnému založení samostatného státu. V letech 1993–2004 působí nepřetržitě v nejvyšší soutěži, kde obzvláště ke konci tohoto období podává Viktoria slušné výkony. Po sestupu se klub párkrát do nejvyšší soutěže vrací, poslední účast v ní byla v sezóně 2011/2012. S současné době působí v 2.lize. V loňské sezóně skončili na 5.místě. Aktuálně oznámili spolupráci s egypským gigantem Al-Ahly SC.

Termín

Zápas se odehraje

11.8.2021 18:00 v Komárově