Událost

1.poločas

Po utkání s Viktorií Žižkov jsme měli zavítat na nebezpečnou půdu Velimi. Již před zápasem se však řešilo v jakém vlastně pojedeme složení. Míra s asistentem Vendou počítali zraněné a nakonec postavit soupisku bylo bohužel snadné. Budou hrát všichni. 

V úvodu utkání nás hned podržel Hejci, který zneškodnil hlavičku z malého vápna. Poté jsme dokázali vzdorovat. Střela Mojdyho těsně minula tyč. Domácí se předvedli dělovkou, která zapadla přesně za tyč a dostali se do vedení. Gól přišel spíše nečekaně, domácí sice měli hru pod kontrolou ale nedařilo se jim dostávat se do šancí. O pár minut později jsme obdrželi druhou branku. Opět střela přesně za tyč. Do poločasu jsem inkasovali ještě jednou. Střelu z hranice vápna lehce tečovala obrana a hejci opět neměl nárok. 

 

Sestava

Golman

David Hejcman
David Hejcman
č. 1

Obránci

Tomáš Baštař
Tomáš Baštař
č. 7
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Marek Hlavatý
Marek Hlavatý
č. 8

Záložníci

Adam Peták
Adam Peták
č. 21
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Filip Mizera
Filip Mizera
č. 5

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

V druhém poločase již byla patrná únava a Komín, Mára a i Alty, který musel nastoupit, už toho měli plné zuby. Domácí však s výsledkem nebyli spokojeni. Nejprve Hejci zlikvidoval další 2 příležitosti poté, z naší ojedinělé příležitosti, se neprosadil Mára. Domácí pak přidali ještě 3 trefy a utkání pro nás skončilo debaklem.

Na listinu zraněných přibil ješte Baky a tak budeme mít opět plné nohy práce při utkání s Dobrovicemi, které nás na domácí hřiští čeká v sobotu.