Sestava : Pavel Štochl - Dan Mrkáček , Ondra Dudl , Tomáš Keller , Tonda Kyncl - Jindra Venclíček , Láďa Mudra , Jirka Garanič , Vojta Drška - Filip Doležal , Tomáš Dvořák .... Steve Branný , Standa Matějček , Karel Štochl

Poslední zápas turnaje starších žáků jsme sehráli ve Strašicích , hrálo se za horkého počasí. Domácí jsme k ničemu nepouštěli a vytvořili jsme si 3 šance, které jsme měli proměnit. Krásnou Filipovou střelou ze za vápna jsme se ujali vedení 1-0. Poměrně za chvíli jsme lehce inkasovali vyrovnávací gól z rohu u přední tyče.Výsledek 1. poločasu byl 1-1.

Ve druhém poločase jsme znova více hráli na polovině domácích a Jirka Garanič vstřelil gól 2-1. Konec zápasu jsme si pohlídali a zvítězili ve Strašicích 2-1. Turnaj jsme zakončili se 2 výhrami a 2 porážkami.