Sestava : Mára Garanič - Máťa Lukavský , Ondra Dudl , Adam Chlustina - Ondra Šlechta , Pája Rácin , Radek Marek - Vojta Kramárik  : Steve Branný , Emo Ivanov , Sára Štefanová , Tomáš Veselý

K dalšímu přátelskému zápasu jsme nastoupili v Cerhovicích skoro v celé sestavě, chyběl pouze Domča Bělohlávek. Začali jsme aktivně a nastřelili 2x tyč a domácí do ničeho moc nepouštěli. První gól vstřelil Steve po pěkné akci po lajně, kde si Ondra Dudl narazili s Emem a uvolnili Steva, který skóroval. Druhý gól vstřelil Pája po individuální akci a střelou levou nohou. Na konci poločasu jsme ztratili trochu koncetrovanost a nechali domácí snížit na 1-2 .

Do 2.poločasu jsme znova vstoupili aktivně a měli zápas pod kontrolou. Dvěma góly se prosadil Vojta na 4-1. V dalším průběhu střelou k tyči zvýšil Ondra Dudl na 5-1.Následovali další šance,ale už se podařilo jen Vojtovi zkompletovat hatrick na 6-1. Domácí měli také šance v této fázi zápasu, kdy se hrálo nahoru a dolu,ale všechny zlikvidoval Mára v brance. Další přípravný zápas hrajeme ve středu 1.7. v Tlustici od 17h.