Sestava : Marek Garanič - Matěj Lukavský , Radek Marek , Adam Chlustina - Steve Branný , Pál Rácin , Dominik Bělohlávek - Vojta Kramárik  : Sára Štefanová , Tomáš Veselý a Emo Ivanov

K dalšímu přátelskému zápasu s SK Hořovicemi jsme nastoupili bez Ondrů Dudla a Šlechty. Dostali příležitost další hráči , kteří nehráli minulý pátek. Začali jsme aktivněji než minulý zápas , ale nedotáhli jsme slibné akce do konce. Potom začali přebírat otěže zápasu hosté a vstřelili úvodní gól. K vyrovnání nebylo daleko , když Pavlík samostatnou akcí prošel středem na dostřel hostující branky,ale chybělo vystřelit razantněji. Potom jsme zbytečně dostali další branky až na 0-5.

Druhou půli jsme začali šancí Vojty , ale znova tomu chybělo jistější a razantnější zakončení.Po té co hosté zvýšili na 6-0 snížil naším jediným gólem Dominik. Potom následovali další šance na obou stranách , které zužitkovali na konečných 1-8 pouze hosté.

V zápase zachytal dobře Marek, který toho dost pochytal . Ve středu zálohy hrál dobře Pavlík, kde mu jen v soubojích chyběla síla proti starším soupeřům. Ostatní střídali dobré momenty  s horšími,ale hlavně jsme postupně odpadali, když přichazela únava a zranění.

Další přátelský zápas hrajeme ve čtvrtek v Cerhovicích od 16:30.