1.poločas

Všichni fanoušci již netrpělivě očekávali tento den. Derby proti hořovickému celku byl jeden z vrcholů sezóny. Za slunečného počasí, na krásný komárovský stadion, si našlo cestu bezmála devět stovek diváků. Očekávání byla veliká a ve hře bylo mnoho. 

Snový úvod zápasu předznamenal jakým směrem se bude utkání ubírat. První akci rozjel Voky st., míč pak putoval rychle od nohy přes Vokyho ml., Mojdyho až k zakončujícímu Půžovi. Břevno. Hned z následné akce centroval Voky ml. na zadní tyč, našel Mojdyho, který vracel na Karlose a ten zamířil přesně. Gejzír radosti vybuchl. Nadále jsem hráli aktivně. Daňa se, v dalším průniku, dostával do pokutového území, kde byl sražen, rozhodčí však hosty ušetřil. Hrálo se dál. Hosté měli na kopačkách balón možná více ale jakmile se dostali před naše vápno, tak jej bez okolků odevzdali. Ve 26´ se po vyhrané hlavičce Žéni dostal k zakončení Vojta a po odrazu ještě Mojdy. Bohužel nemířili přesně. Ve 42´ se ještě do úniku dostal Voky st. hledal pod sebe Vojtu ale tomu chyběl krok. Do kabin se šlo za potlesku diváků za příznivého stavu 1:0.

Sestava

Golman

Pavel Šebek
Pavel Šebek
č. 1

Obránci

Daniel Klimeš
Daniel Klimeš
č. 5
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Petr Ženíšek
Petr Ženíšek
č. 16
Ondřej Lang
Ondřej Lang
č. 9

Záložníci

Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 10
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 15
Vojtěch Zítek
Vojtěch Zítek
č. 8

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 12
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

I do druhého poločasu jsme vstoupili dobře. Langy vybojoval míč a byl faulován. Z tresného kopu se jen tešně nedostal k zakončení Karlos. Hru jsme zvládali na výbornou. Hosté si nedokázali nic vytvářet a sami jsme měli nadále více příležitostí. V 67´ další naše obrovká šance. Prudký centr Půži, Mojdy usměrnil hlavou, bohužel těsně mimo. V 74´ Kosa podržel balón, následně se pak rychle hra přesunula až k průnikové přihrávce Vokyho ml. na Vokyho st. ten se již dostal za obranu a byl podražen. Penalta. Kaufman. Gól. Možná jste doteď´ nezaznamenali žádnou příletosti hostů, byla to pravda. Až v 77´ se po standardní situaci dostali hosté do zakončení. Hlavička, z nadějného prostoru, šla však přímo do náruče Šéby. Nedali jsme prostor, pro žádnou spekulaci o tom, kde je pánem na hřišti a došli si pro zisk tří bodů.

Předvedli jsme hezký a koncentrovaný fotbal. Jednoznačně jsme byli lepším a nebezpečnějším týmem. Derby se dalo uchopit všelijak. Ať už boj o body, prestiž, souboj generací. Hosté se však pasovali do role komparzu a nepřinesli žádnou přidanou hodnotu. 

Zmínka patří také fanklubu, který nás neustále podporoval a vyhrál také svůj souboj v hledišti drtivým způsobem. Děkujeme